Ubytování

ve 2 a vícelůžkových pokojích, společné nově rekonstruované koupelny (zvlášť pro ženy a muže). K dispozici společenská místnost (jídelna) s krbem, oddělená klubovna, WIFI internetové připojení, vyhlídková terasa s možností posezení (grilování), letní kuchyň s krbem, venkovní vyhřívaná vířivka (léto). Součástí objektu je i uzamykatelná lyžárna (úschovna kol). V provozu sauna v samostatném objektu (kapacita cca 12 osob), venkovní ochlazovací bazének. 

Stravování: pro vlastní vaření poskytujeme kompletně vybavenou a nově zrekonstruovanou kuchyň (2 kombinované sporáky s troubou, myčka, 2 mikrovlnné trouby, 2 ledničky, pípa na 2 sudy s chlazením, kávovar, el.kráječ, kuch.robot, dostatek nádobí na vaření i servírování). V prostorné spižírně s pultovým mrazákem lze v chladu uložit potraviny do rozměrných regálů a uzavíratelných boxů. 

Ideální pro skupiny do 32 účastníků (školní lyžařské a letní výcviky, ozdravné pobyty dětí a mládeže, školy v přírodě, letní tábory), akce podnikového charakteru (výjezdní zasedání, školení s doprovodným programem: turistika, rožnění, apod.) i pro rodinnou rekreaci. Pro větší skupiny zabezpečujeme naprosté soukromí bez přítomnosti dalších rekreantů na chatě formou pronájmu celé ubytovací kapacity.

Ceník

Zimní sezona

310,- Kč/osoba/den

Pronájem celého objektu:

Pro objednávky pobytu na zimní sezónu 2020, uzavřené do konce května 2019, Vám poskytneme slevu na pronájem celé ubytovací kapacity.
 

Silvestrovské pobyty

Silvestr 2019/2020 - celá ubytovací kapacita již obsazena

Letní sezona

280,- Kč/osoba/den
Pronájem celého objektu:

Období mimo sezónu

Ceny dohodou

Slevy

Specielní nabídky pro dětské skupiny v termínech mimo hlavní sezónu


Děti do 1 roku zdarma
Příplatek na psa: 50,- Kč/den
Parkování u objektu (léto): zdarma
Odvoz zavazadel sněžným skútrem nebo čtyřkolkou s pásy: 400,- Kč/jízda

Ceny za ubytování nezahrnují místní poplatky za rekreační pobyt.
 

Další informace

Případné slevy, uvedené v Last minute platí pouze pro týdenní a delší pobyty.

Máte otázku?